Cosmic Pantry – unikalne mieszanki adaptogenów, ziół i roślin w nowoczesnym wydaniu.

Obserwuj nas

Zapisz się do newslettera

Nie przegap nowości, promocji i najnowszych wieści ze świata adaptogenów

  DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 199 ZŁ ✨

  Wyszukaj

    /  Dostawa i Zwrot

  Dostawa

  Dostawa kurierem DPD na terenie Polski jest darmowa już od kwoty 199 zł. Koszty wysyłki zagranicznej uzależnione są od kraju oraz konkretnych produktów – dokładną informację zobaczysz po uzupełnieniu adresu na stronie zamówienia. Nasze produkty dostarczane są do Paczkomatów oraz za pośrednictwem kuriera DPD lub InPost. Całkowity czas od momentu złożenia zamówienia do odbioru paczki przez Ciebie powinien mieścić się w 1-3 dni roboczych – dokładniejsze informacje możesz znaleźć bezpośrednio na stronie produktu. W przypadku wystąpienia opóźnień spowodowanych np. warunkami pogodowymi, zostaniesz natychmiast o tym powiadomiony. Jeśli czekasz na swoją przesyłkę dłużej niż 7 dni – koniecznie nas o tym poinformuj! Wyślij wiadomość na hello@cosmicpantry.com lub wypełnij formularz.

  Zwrot

  Masz pełne prawo zwrócić zakupiony u nas produkt w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pamiętaj jednak, że produkty nie mogą być otwarte. Nie musisz podawać powodu, jednak będziemy wdzięczni za taką informację – pomoże nam ona ulepszyć naszą ofertę. Formularz zwrotu znajduje się tutaj. Wszelkie paczki wraz z formularzem oraz dowodem zakupu (może być to potwierdzenie zapłaty, wydruk maila z potwierdzeniem zamówienia) należy odesłać na adres (pamiętaj, zwrotu dokonujesz na własny koszt):

  Storeit/CosmicPantry

  ul. Łąkowa 7B

  90-562 Łódź

  Koszt zakupionych produktów zwrócimy Ci maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania od Ciebie zgłoszenia. Więcej informacji możesz znaleźć w Regulaminie.